Понеділок , 20 Січень 2020Home » Млинівщина » На місці занедбаної території облаштовують зону відпочинку (фото)

На місці занедбаної території облаштовують зону відпочинку (фото)

У селі Млинівської громади посадили дерева та встановили дитячий майданчик
У Малодорогостаївському старостинському окрузі нещодавно встановили потужний дитячий майданчик. Він змонтований за сприяння Млинівської селищної ради та ТзОВ «Європарк Волинь».
Журналістка Інформаційного порталу Млинова запитала у в.о. старости Романа Зіня, як вдалось створити таку чудову площадку:
«Встановлення цього майданчика – це практично побажання батьків села. Бо в нас є дитячі майданчики по селах старостинського округу та й у парку. Тому на сході села жителі підняли питання щодо створення зони відпочинку десь ближче, бо батьки бояться відпускати дітей так далеко. У центрі села була занедбана територія, яка пустувала і заростала чагарниками. На початку року ми цю територію розчистили і зробили гарну площадку. Спільно з старшокласники Малодорогостаївського ліцею ми заклали невеликий парк, де будуть рости дуби,берези, клени. На цьому тижні майстри встановили потужний сучасний дитячий майданчик, він багатофункціональний і в ньому можуть розважатьсь діти будь-якого віку».
Зі слів очільника Млинівської громади Дмитра Левицького дитячий майданчик – це 30% від всього задуманого. У перспективі планують біля майданчика створити комфортні умови для сімейного дозвілля.

(281)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На місці занедбаної території облаштовують зону відпочинку (фото) Reviewed by on . У селі Млинівської громади посадили дерева та встановили дитячий майданчик У Малодорогостаївському старостинському окрузі нещодавно встановили потужний дитячий У селі Млинівської громади посадили дерева та встановили дитячий майданчик У Малодорогостаївському старостинському окрузі нещодавно встановили потужний дитячий Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.