На Млинівщині 3 батьків притягнули до відповідальності

В області завершився профілактичний захід «Урок» 
На Рівненщині провели Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який відбувся у два етапи. Протягом першого етапу фахівці обстежували житлово-побутові умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завданням другого етапу було повернення або влаштування дітей до навчальних закладів та установ соціального захисту дітей.
За словами начальника обласної служби у справах дітей Віктора Марчука, спеціалісти  виявили 28 учнів, які не відвідували школи, профтехучилища та ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
Серед них – 18 дітей не приступили до навчання у зв’язку з невиконанням батьками своїх обов’язків. Ще четверо дітей самовільно залишили навчальні заклади. Водночас, під час проведення рейду «Урок» 11 дітей повернули до навчального процесу, ще 13 влаштували на навчання. А 6 батьків притягнули до відповідальності.
У ході обстеження 1306 дітей отримали фінансову та гуманітарну підтримку.
Ситуацію на Млинівщині прокоментувала начальник служби у справах дітей Млинівської райдержадміністрації Лариса Мельник:
«Завдяки співпраці з поліцією, ОТГ, освітянами та власне службою у справах дітей 3 неповнолітніх дітей залучили до навчання. Відповідно до статті 150 Сімейного Кодексу України батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. Також в районі до адміністративної відповідальності притягнули 3 батьків, які, нехтуючи необхідністю належного виконання батьківських обов’язків, порушили право дітей на здобуття освіти».

(500)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.