Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » На Млинівщині 4 сім’ї бажають укласти договір з нянями

На Млинівщині 4 сім’ї бажають укласти договір з нянями

В області майже 670 родин скористалися послугою Муніципальна няня
Майже два мільйони гривень отримали сім’ї Рівненщини, які оформили договір із муніципальними нянями. Така послуга діє з початку року.
Якщо родина наймає для догляду за своєю дитиною віком до 3 років няню, має можливість скористатися фінансовою підтримкою від держави. Щомісяця на компенсацію послуг для родин держава нараховує кошти у сумі 1626 гривень.
Як повідомляють у департаменті соцзахисту населення Рівненської ОДА, найбільше звернень за компенсацією послуги подано в Костопільському, Зарічненському районах та містах Рівне і Вараш.
На Млинівщині цьогоріч до Управління праці та соціального захисту населення звернулись 4 особи, щоб скористатися соціальною допомогою за проектом «Муніципальна няня».
Для того, щоб скористатися соціальною допомогою за проектом «Муніципальна няня» жителям області необхідно звернутися до місцевих органів соціального захисту.
Така соціальна допомога автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.
Компенсація за послуги няні не скасовує декретні виплати та відпустку з догляду за дитиною. Також залишаються інші соціальні пільги та виплати, які отримує родина.

(108)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Млинівщині 4 сім’ї бажають укласти договір з нянями Reviewed by on . В області майже 670 родин скористалися послугою Муніципальна няня Майже два мільйони гривень отримали сім’ї Рівненщини, які оформили договір із муніципальними н В області майже 670 родин скористалися послугою Муніципальна няня Майже два мільйони гривень отримали сім’ї Рівненщини, які оформили договір із муніципальними н Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.