Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » На Млинівщині діти-сироти матимуть житло

На Млинівщині діти-сироти матимуть житло

У райдержадміністрації зібрались очільники щоб визначити потреби дітей-сиріт у житлі
У залі засідань райдержадміністрації 7 листопада відбулося засідання районної комісії. На комісії виносились питання формування пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, бюдівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Засідання відбулося за участю в.о. голови Млинівської адміністрації Лева Мельнишина, представників органів об’єднаних територіальних громад та сільських рад району.
У ході засідання узагальнили та впорядкували районну чергу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування Млинівського району (всього 46 осіб), визначили першочергових осіб на отримання житла у 2019 році за рахунок грошової компенсації.
Також на засіданні обговорили питання щодо передбачення коштів Млинівською селищною, Острожецькою та Ярославицькою сільськими радами (ОТГ) при формування бюджетів на 2020 рік на видатки, пов’язані з фінансуванням оформлення права власності на житло, сплатою, передбачених законодавством податків, зборів, платежів.

(47)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Млинівщині діти-сироти матимуть житло Reviewed by on . У райдержадміністрації зібрались очільники щоб визначити потреби дітей-сиріт у житлі У залі засідань райдержадміністрації 7 листопада відбулося засідання районн У райдержадміністрації зібрались очільники щоб визначити потреби дітей-сиріт у житлі У залі засідань райдержадміністрації 7 листопада відбулося засідання районн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.