На Млинівщині перейменували навчальний заклад

Острожецький ліцей перейменували в честь відомого земляка
Острожецька громада на сесії 30 листопада прийняла рішення про перейменування Острожецького ліцею на честь свого відомого земляка, політичного діяча, бізнесмена та мецената Ігоря Єремеєва.
Що слугувало причиною перейменування навчального закладу – директорка ліцею Лариса Кравчук розповіла журналістці Інформаційного порталу Млинова.

«Думки з приводу перейменування в нас вже виникли ще в травні минулого року. Але саме перейменування навчального закладу – це клопітка процедура. Завдяки співпраці ліцею і громади, наш задум вдалось втілити в життя. Ми перейменували навчальний заклад в честь нашого відомого випускника та благодійника Ігоря Єремеєва. Ця світла людина ніколи не забувала своє село і свій навчальний заклад, завжди цікавилася потребами. І коли на одній із зустрічей з випускниками він сказав: «Я хочу, щоб моя школа була серед найкращих шкіл України у всіх аспектах». Коли ми його втратили – його починання в благодійності продовжили брат і друзі. Перейменування – це лише мала дещиця того, що ми могли зробити в пам’ять про Ігоря. А кожен наш учень має гарний приклад: на кого потрібно рівнятись в навчанні, людяності, доброті та щирості. Педагогічний і учнівський колективи завжди пам’ятають про нашого земляка і просто добру людину з великої літери Ігоря Єремеєва», – зазначила директорка ліцею Лариса Кравчук.

(77)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.