Понеділок , 20 Січень 2020Home » Млинівщина » На Млинівщині проведуть оптимізацію в РДА

На Млинівщині проведуть оптимізацію в РДА

Райдержадміністрації Рівненщини планують скоротити на 32 відсотки
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селектор щодо оптимізації структури райдержадміністрацій та моделювання мережі публічних сервісів та послуг. У нараді взяли участь голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступники.
Пропозиції оптимізації представив Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.
Робоча група під його керівництвом 2 тижні досліджувала діяльність районних адміністрацій. Два ключові фактори, які враховувала робоча група – це дублювання функцій РДА в об’єднаних територіальних громадах та визначення функцій, як малоефективних або ж непотрібних. Пропозиції базувалися на такому ж принципі – при оптимізації окремі функції потрібно передати на ОТГ, а деякі – в ОДА.
Дмитро Дубілет нагадав, що раніше Уряд пропонував скоротити усі місцеві державні адміністрації на 50%, але аналіз показав, що кожна область має свої особливості, тому і оптимізація буде відрізнятися. Для Рівненщини, попередньо, відсоток скорочень становитиме 32,49%.
Отже, Уряд запропонував ліквідувати такі напрями на рівні районних адміністрацій: агропромисловий розвиток, економічний розвиток й торгівля, взаємодія з громадськістю, туризм та курорти, охорона здоров’я. А деякі напрями, на думку Кабміну варто об’єднати: ЖКГ з архітектурою та інфраструктурою, молодь і спорт з культурою, енергетику з екологією.
Запропонований варіант оптимізації обласні державні адміністрації ще мають вивчити та висловити свої пропозиції.
Окрім того, на нараді обговорили й моделювання мережі публічних сервісів та послуг в державі. Уряд пропонує 8 методик моделювання мереж – загальної середньої освіти, первинної медичної допомоги, вторинної медичної допомоги, культури, центрів надання адмінпослуг, соціальних послуг, центрів безпеки, а також молодіжної інфраструктури, фізичної культури і спорту. До моделювання мережі залучатимуть фахівців Рівненської ОДА.

(109)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Млинівщині проведуть оптимізацію в РДА Reviewed by on . Райдержадміністрації Рівненщини планують скоротити на 32 відсотки Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селектор щодо оптимізації структури райдержадм Райдержадміністрації Рівненщини планують скоротити на 32 відсотки Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селектор щодо оптимізації структури райдержадм Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.