Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » На Млинівщині зарибнили водойму

На Млинівщині зарибнили водойму

Спільними зусиллями громади, рибалок та директора коледжу зарибнили Ікву
В Млинівській об’єднаній територіальній громаді 19 квітня відбулась подія для селища. Студенти Млинівського державного технолого-економічного коледжу мали гарну нагоду побачити на власні очі, як відбувається зариблення річки Іква. Голова громади спільно з директором Млинівського коледжу випустили малька у водойму.

«В нас виникла ідея зарибнити нашу водойму. Із проханням допомогти нам звернулись до людини, яка компетентна у цьому питанні, директора нашого коледжу В’ячеслава Романовича Яцкевича. Він підтримав наші починання і сьогодні ми здійснили задум. Закупили малька за кошти, які були зібрані рибалками Млинівщини. Варто відмітити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості громадян до такого важливого процесу, як вселення водних біоресурсів. Хотілося, звичайно, щоб риб чим більше вижило у природньому середовищі, а згодом рибалки-любителі тішились гарним уловом», – поділився ініціатор такого заходу, голова громади Дмитро Левицький.

Фото Млинівської селищної ради

(300)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Млинівщині зарибнили водойму Reviewed by on . Спільними зусиллями громади, рибалок та директора коледжу зарибнили Ікву В Млинівській об’єднаній територіальній громаді 19 квітня відбулась подія для селища. С Спільними зусиллями громади, рибалок та директора коледжу зарибнили Ікву В Млинівській об’єднаній територіальній громаді 19 квітня відбулась подія для селища. С Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.