Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » На обліку в поліції більше 3 тисяч домашніх дебоширів

На обліку в поліції більше 3 тисяч домашніх дебоширів

3 нові статті набирають чинності у Кримінальному кодексі України
Відповідно до Закону України, який набирає чинності 11 січня, Кримінальний кодекс доповнюється трьома новими статтями. Аспекти узгодженості дій та практичного застосування законодавчих змін 9 січня на відеоселекторній нараді обговорювали поліцейські області, працівники прокуратури та суду.
Як наголосив присутнім начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук:
«Коли від 11 січня на практиці застосовуватимуться внесені зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України, то в процесі виникатимуть чимало проблемних моментів. Тому подібні наради, які проводилися до цього часу, триватимуть і надалі. Наразі на обліках Нацполіції області перебуває 3309 осіб, які вчиняють домашнє насильство, із яких: 3001 чоловік, 300 жінок та 8 дітей віком до 18 років. За минулий рік у поліції зареєстровано 4108 заяв, повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством. За результатами розгляду звернень на правопорушників складено 3893 адміністративних протоколів, із них 977 – повторно».
Крім нових законодавчих змін, із 8 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який впроваджує комплексний підхід у боротьбі з домашнім насильством. На основних його вимогах вкотре акцентував увагу старший інспектор з особливих доручень відділу УПД ГУНП Олег Шандрук, зазначивши, що до кінця поточного року в Україні має бути створений Єдиний державний реєстр випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, що сприятиме протидії та подоланню домашнього насильства.
Тож, відтепер кримінальну відповідальність нестимуть особи, які вчинили домашнє насильство, за ознаками злочину, передбачених статтею 126¹ «Домашнє насильство» та статтею 390¹ «Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або не проходження програм для кривдників», а також до них застосовуватимуться обмежувальні заходи відповідно до статті 91¹ КК України.
За матеріалами: Відділ комунікації поліції Рівненської області

(77)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На обліку в поліції більше 3 тисяч домашніх дебоширів Reviewed by on . 3 нові статті набирають чинності у Кримінальному кодексі України Відповідно до Закону України, який набирає чинності 11 січня, Кримінальний кодекс доповнюється 3 нові статті набирають чинності у Кримінальному кодексі України Відповідно до Закону України, який набирає чинності 11 січня, Кримінальний кодекс доповнюється Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.