Середа , 21 Серпень 2019Home » Млинівщина » На ринку райцентру продавала незаконний улов

На ринку райцентру продавала незаконний улов

 На Демидівщині найчастіше використовують незаконний вилов риби
У період з 1 по 8 травня Рівненський рибоохоронний патруль спільно з громадськими інспекторами задокументував 26 правопорушень природоохоронного законодавства. Склали 2 протоколи за грубі порушення, а саме: рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову (ч. 4 ст. 85 КУпАП), 22 – за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та один – за збут водних біоресурсів без відповідних документів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП). Крім цього, оформили 1 акт виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно якого конфісковано 4 ліскових сіток.
«За даний період у порушників вилучено понад 4 кг риби та 2 ліскові сітки. Наклали штрафів на суму 1 904 грн», – повідомили у відомстві.
Найбільшу кількість порушень зафіксовано у Демидівському районі. Тут склали 8 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП та один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.
Так, 3 травня під час здійснення контролю за незаконною реалізацією водних біоресурсів рейдовою групою провели перевірку ринків Демидівського району. В результаті огляду на центральному ринку смт Демидівка виявили особу, яка здійснювала продаж карася, масою понад 4 кг. На момент затримання у порушниці був відсутній документ, який підтверджував законність придбання та сертифікат якості зазначеного виду риби. На громадянку склали протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст.88-1 КУпАП. Матеріали справи направлять до районного суду для притягнення  винної особи до відповідальності.
Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (093) 263-39-32.
З початку року інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 358 порушень правил рибальства. Так, було складено 54 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 257 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та 8 – за ст. 88-1 КУпАП. Вилучено понад 85 кг риби та 163 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибній галузі, склали 12 291 грн.

(87)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На ринку райцентру продавала незаконний улов Reviewed by on .  На Демидівщині найчастіше використовують незаконний вилов риби У період з 1 по 8 травня Рівненський рибоохоронний патруль спільно з громадськими інспекторами з  На Демидівщині найчастіше використовують незаконний вилов риби У період з 1 по 8 травня Рівненський рибоохоронний патруль спільно з громадськими інспекторами з Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.