П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » На Рівненщині діє суворий контроль за обігом зброї

На Рівненщині діє суворий контроль за обігом зброї

Поліція розглядала основні дії від моменту реєстрації зброї до постановки на облік
Питання ефективної взаємодії в контролі за обігом зброї на території Рівненщини 14 травня обговорили під час семінар-наради, яка відбулася на базі обласного управління поліції.
Участь у заході взяли 23 працівники сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності поліції області, а також експерти секторів балістичного обліку та досліджень зброї Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Присутні узагальнили основні аспекти щодо координації дій від моменту реєстрації зброї, видачі дозволів, проведення контрольного відстрілу і до постановки її на облік.
Із метою протидії незаконному обігу зброї заступник директора НДЕКЦ МВС В’ячеслав Вішняков особливу увагу акцентував на своєчасному інформуванні працівників експертного підрозділу про факти втрати та викрадення вогнепальної зброї.
Крім того, експерти наголосили на специфіці надання зразків експериментально-відстріляних кіль та гільз, які надані до УПД з регіональних підрозділів експертної служби МВС із подальшим вміщенням до обліку.
Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький наголосив підлеглим на суворому контролі за обігом зброї, своєчасній та ретельній перевірці її власників щодо належного зберігання і законного використання, повідомляють у Відділі комунікації поліції Рівненської області.

(58)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Рівненщині діє суворий контроль за обігом зброї Reviewed by on . Поліція розглядала основні дії від моменту реєстрації зброї до постановки на облік Питання ефективної взаємодії в контролі за обігом зброї на території Рівненщи Поліція розглядала основні дії від моменту реєстрації зброї до постановки на облік Питання ефективної взаємодії в контролі за обігом зброї на території Рівненщи Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.