Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » На Рівненщині комісія ретельно обирала перевізників

На Рівненщині комісія ретельно обирала перевізників

В області визначили перевізників на 23 автобусні маршрути
На Рівненщині визначили перевізників, які возитимуть пасажирів на 23 приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах.
Їх обрали під час обласного конкурсу із перевезення пасажирів.
Переможців-підприємців відібрала комісія, до складу якої увійшли представники Рівнеавтотранссервісу, Укртрансбезпеки, патрульної поліції, сервісного центру МВС, фіскальної служби, громадських організацій.
Комісія визначала переможців шляхом нарахування балів за умови перевезення.
Зокрема, враховувався стан транспортного господарства – кількість автобусів, водіїв, медиків та механіків. Також вивчалася документація, зокрема, відповідність ліцензійним умовам, технічного стану транспорту тощо.
За словами начальника управління транспорту та інфраструктури Рівненської ОДА Федора Мисюри, не останню роль при визначенні перевізників відіграє «транспортна історія» власників автобусів і відсутність заборгованості перед своїми працівниками. Окремо голова конкурсної комісії наголосив, що до усіх власників транспорту висуваються однакові вимоги щодо перевезення.
В цілому ж на конкурс подали заявки 26 претендентів на 34 об’єкти конкурсу.

(148)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Рівненщині комісія ретельно обирала перевізників Reviewed by on . В області визначили перевізників на 23 автобусні маршрути На Рівненщині визначили перевізників, які возитимуть пасажирів на 23 приміських та міжміських внутрішн В області визначили перевізників на 23 автобусні маршрути На Рівненщині визначили перевізників, які возитимуть пасажирів на 23 приміських та міжміських внутрішн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.