На Рівненщині налагоджували співпрацю з кінологічним центром (фото)

Чотирилапі поліцейські допомагають долати злочинність в області
В області 13 березня відбулася спільна робоча нарада працівників кінологічного центру ГУНП в Рівненській області та Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації щодо налагодження дієвої співпраці у тренуванні і ефективному залученні службових собак у практичній діяльності.
Начальник кінологічного центру поліції області Вадим Гурін ознайомив присутніх із матеріально-технічною базою, умовами утримання службових собак, розповів про досягнення кінологів та особливості в тренуванні деяких порід, а також окреслив основні напрями роботи у взаємодії зі структурними підрозділами поліції.
Кінологічний центр на сьогодні має 25 службових собак, які, здебільшого, орієнтовані на розшукову роботу, однак троє із них займаються пошуками наркотиків, а п’ятеро – вибухівкою та зброєю. Із початку цього року завдяки допомозі чотирилапих поліцейським на території області вдалося розкрити 12 майнових злочинів.

Під час наради присутні обговорили актуальні проблеми в кінологічній діяльності. Також представники управління з питань виконання кримінальних покарань мали нагоду побачити роботу службових собак кінологічного центру. Спанієль Бакс продемонстрував свої здібності у пошуку наркотиків, а бельгійська вівчарка Аіда – вибухівки.
Крім того, бійці КОРДу, особовий склад якого поповнився німецькою вівчаркою Мікі, провели показове захоплення злочинця. У цьому їхня чотрилапа колега справилася на відмінно.
Працівники обох відомств домовилися про проведення на базі кінологічного центру на постійній основі спільних тренувань зі службовими собаками, особливо в частині навчального процесу, що стосується пошуку наркотичних речовин. Адже в установах виконання покарань чотирилапі орієнтовані на охорону, тому питання протидії такому виду злочинів серед ув’язнених є досить актуальним. Натомість поліцейські кінологічного центру готові надати кваліфіковану допомогу в підготовці та організації цих занять.

А загалом, як зазначив начальник відділу охорони режиму та нагляду в Рівненській області ЗМУ Олександр Рак, подібний обмін досвідом необхідний на сьогодні для вдосконалення роботи та чіткій координації дій між різними відомствами, особливо, коли це стосується певних дотичних аспектів у службовій діяльності.
За матеріалами: Відділ комунікації поліції Рівненської області

(55)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.