Вівторок , 18 Червень 2019Home » Область » На Рівненщину прибув Президент та Святійший Філарет (фото)

На Рівненщину прибув Президент та Святійший Філарет (фото)

Область приймає перших очільників держави та вище духовенство
Президент України Петро Порошенко та Святійший Філарет на Рівненшину прибули сьогодні, 10 січня. Зараз очільники держави та церкви перебувають у Свято-Покровському соборі Рівного. На богослужінні присутні священики, народні депутати, зокрема Олександр Дехтярчук та віряни області.
Охочих зайти до храму пропускали через металеву рамку. У самій святині на Петра Порошенка та Філарета священослужителі та прихожани чекали, виконуючи колядки.
До людей звернулися Святійший Філарет та Президент.
Надалі делегація керівництва країни та області відправиться у Клеванський госпіталь, аби на власні очі побачити як реабілітуються учасники бойових дій та на зустріч з мешканцями Здолбунівщини.
За матеріалами: Інформаційний портал м. Дубно

(83)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Рівненщину прибув Президент та Святійший Філарет (фото) Reviewed by on . Область приймає перших очільників держави та вище духовенство Президент України Петро Порошенко та Святійший Філарет на Рівненшину прибули сьогодні, 10 січня. З Область приймає перших очільників держави та вище духовенство Президент України Петро Порошенко та Святійший Філарет на Рівненшину прибули сьогодні, 10 січня. З Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.