Неділя , 23 Лютий 2020Home » Країна » На рівні держави розглядають віртуальну загрозу для дітей

На рівні держави розглядають віртуальну загрозу для дітей

Міністерства об’єднались заради безпеки дітей
В Офісі Президента України відбулася зустріч уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби та очільників профільних міністерств для координації зусиль зі створення інструментів, що захищатимуть дітей від онлайн-булінгу, злочинців, порнографії та інших загроз віртуального світу.
Українські діти не захищені від цифрових небезпек. При цьому 92% дітей віком до 12 років мають доступ до глобальної мережі. За жодної попередньої влади співпраці між державними органами для створення відповідних програм захисту не було, повідомляють в Рівненській ОДА.
«60% підлітків готові зустрітися з онлайн-другом, котрим може стати будь-хто. У цьому віці діти не пов’язують цифрову та реальну загрози», – наголосив на проблемі Микола Кулеба.
Він також зазначив, що 22% дітей віком до 10 років переглядають порнографічні матеріали. «Це прямо дорівнює отриманню травми, яка змінює модель поведінки людини вже в дорослому віці», – переконаний уповноважений Президента з прав дитини.
Міністерства соціальної політики, освіти, цифрової трансформації та культури, молоді і спорту об’єднають зусилля для розробки інструментів захисту українських дітей на державному рівні та імплементації цих інструментів у різних сферах та інституціях.
До розробки планується залучити батьків, учителів, соціальних працівників, волонтерів. Перші напрацювання очікуються уже в 2019 році.

 

(13)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На рівні держави розглядають віртуальну загрозу для дітей Reviewed by on . Міністерства об’єднались заради безпеки дітей В Офісі Президента України відбулася зустріч уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби та очільників п Міністерства об’єднались заради безпеки дітей В Офісі Президента України відбулася зустріч уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби та очільників п Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.