Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » На Схід попрямували домашні страви

На Схід попрямували домашні страви

Млинівськими варениками та яблуками смакують воїни ООС
На Млинівщині тривала акція «Млинівчани – Захисникам». За активної підтримки небайдужих жителів краю, вдалось зібрати консервацію, печиво, крупи та наліпити понад 2,5 тисячі вареників.
Усю зібрану продукцію працівники райдержадміністрації вже передали волонтерам із Дубна, які вирушать на Схід, до 130 розвідувального батальйону.
Протягом акції вдалось зібрати кілька кілограмів сушини, понад десяток упаковок чаю та стільки ж ящиків печива (в тому числі – домашнього), консерви, крупи, макарони, консервація.Також рятувальники Острожецької сільської пожежної команди передали 5 ящиків яблук, повідомляють в Млинівський РДА.
Та млинівчани вирішити потішити захисників ще й власноруч приготовленими домашніми стравами. Так, за ініціативи голови райдержадміністрації Петра Рухера та за підтримки директора МДТЕК В’ячеслава Яцкевича, працівники райдержадміністрації, коледжу та студенти приготували вареники. Господині наліпили понад 2,5 тисячі вареників із картоплею та капустою. Борошно для приготування вареників надали аграрії району.

(68)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Схід попрямували домашні страви Reviewed by on . Млинівськими варениками та яблуками смакують воїни ООС На Млинівщині тривала акція «Млинівчани – Захисникам». За активної підтримки небайдужих жителів краю, вда Млинівськими варениками та яблуками смакують воїни ООС На Млинівщині тривала акція «Млинівчани – Захисникам». За активної підтримки небайдужих жителів краю, вда Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.