Напружена гра Вересу закінчилась внічию

Напружена футбольна гра породжувала чвари поміж вболівальників
Заключна гра народного клубу «Верес» відбулась у суботу, 3 листопада, на стадіоні «Колос». Рівняни приймали в себе гостей із Петропавлівської Борщагівки Києво-Святошинського району столиці.

Футболісти СК «Чайка» на початку гри вирішили продемонструвати свої найкращі якості та рівень підготовки. Гості декілька раз створювали небезпечні моменти для народного клубу. Втім, команда Олега Шандрука до такої атаки виявилася готовою, витримала натиск і з часом повністю заволоділа ігровою ініціативою. В середині першого тайму «Верес» створив реальний момент для взяття воріт Богдана Савчука, але цей удар виявився безрезультативний. Футбольний поєдинок першого тайму тримав у напрузі всіх вболівальників.

Після перерви «Верес» збільшив обороти і продовжив створювати моменти, але невпинно їх марнував. Один лише Антон Яременко міг забити тричі. Нападник Вересу бив то повз ворота, то у захисників Чайки, то в голкіпера. Згодом Олександр Мосіюк, який щойно замінив травмованого Олександра Логінова, віддав дуже невдалу передачу назад на Максима Бабійчука. Пас перехопив екс-вересівець В’ячеслав Панфілов і шокував публіку на стадіоні «Колос» – 0:1. Після такого розвитку подій напруга зростала на футбольному полі і серед вболівальників. Поліція двічі вдавалась до врегулювання конфліктів.

На додаткових хвилинах зустрічі «Верес» зумів врятувати ситуацію і зробити нічию. Масова атака господарів завершилася порушенням правил у штрафному майданчику «Чайки». Пенальті чітко реалізував Борис Орловський – 1:1.

По завершенні гри тренер Вересу Олег Шандрук прокоментував гру своїх підопічних:
«Груба помилка в захисті призвела до того, що сьогодні ми здобули лише нічию… На старті другого тайму була напружена гра. Але справжні моменти ми почали створювати хвилин за десять потому».