Нардеп: Нам не так страшні російські воші, як українські гниди

Народний депутат від Млинівщини вважає, що Томос відкриває двері не тільки до своєї церкви, а й до розбудови нової держави
Народний депутат України Олександр Дехтярчук нещодавно провів на Млинівщині прес-конференцію з місцевими ЗМІ, де чітко окреслив своє бачення щодо введення воєнного стану та отримання Україною Томосу.
Всю державу сколихнуло питання введення воєнного стану, і кожен задається питанням чи обов’язково було вводити воєнний стан в 10 окремих областях..
«В Україні було три варіанти розвитку подій, коли російські військові здійснили напад на наші кораблі. Перший – підняття у повітря української авіації. Слава Богу, вона в нас зміцнилась. До слова, хочу привідкрити таємницю: маю надію, що вже наступного року в нашому регіоні відновить свою роботу авіація. І якби наша авіація пішла у захист – відповідно розпочався б двобій з військовими Росії. Другий – зробити такий крок, як робили деякі президенти, – витерти чоло, стати перед телекамерами і сказати, що нічого страшного не сталося, а просто сталося дипломатичне непорозуміння. І, таким чином, знову зіграти хохляцький інстинкт меншовартості. А третій варіант був узгоджений з нашими партнерами по НАТО – ввести воєнний стан. Що це означає? Що за умови найменшої провокації російських військових наші мають повне право відкривати вогонь на ураження, вже без всяких дипломатичних танців. Також його введення надає нашим 26 захопленим хлопцям статус військовополонених. А цей статус дозволяє надавати медичну, гуманітарну допомогу місії Червоного хреста нашим хлопцям»,– зазначив Олександр Дехтярчук.
Нардеп переконаний, що відкрите обговорення у Верховній Раді введення воєнного стану показало яка політична сила дбає про власні інтереси, а яка – про добробут держави. Опозицію, наприклад, більше цікавило питання проведення виборів, а не захист країни, доля моряків. Дехто просто використовував спекуляцію щодо дати президентських виборів та початку виборчої агітаційної кампанії. І для підтвердження своїх слів обранець згадав фразу С. Петлюри «Нам не так страшні російські воші, як українські гниди» та перефразував її так:
«На сьогоднішній день нам потрібно справитись з російськими вошами, а з українськими гнидами – спокійнісінько розбереться наш народ. Я впевнений, що люди навчилися бачити: хто є хто. Дві революції народ наділили мудрістю і вмінням розпізнавати гарних керівників і керівників в лапках. Закликаю населення дивитися на місцевих керівників, адже держава більшу частину повноважень передала головам громад. От і нехай люди подивляться наскільки керівники ефективно спрямовують кошти. Закликаю всіх згуртуватися навколо державної ідеї, наголошую – не навколо Порошенка, Дехтярчука, а державної ідеї».
Ще один момент, на який звернув увагу присутніх нардеп – це Почаївська лавра. До трьох депутатів округу звернулись депутати Почаївської міської ради, Тернопільської обласної ради з приводу ситуації, що там склалася і за їхнім зверненням до силовиків вдалось встановити, що святиню охороняє приватна охоронна фірма з Вінниччини. У відповідь колеги з Верховної Ради подали клопотання про те, що святиню має охороняти Національна гвардія України. Також Уряд втрутився в угоду Януковича, яка передавала на 49 років святиню у користування УПЦ Московського патріархату. І зараз працюють над тим, щоб лавра належала народу.
«Створення Української автокефальної православної церкви було мрією багатьох поколінь українців. Дамоклів меч російської церкви висів над Україною понад 300 років, але будь-яка державна реформа не можлива без підтримки церкви. Томос – це створення окремої помісної церкви, а не приєднання до Київського патріархату. В грудні цього року має відбутися собор священнослужителів, де оберуть керівника нової української церкви», – підсумував питання релігії нардеп.

(49)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.