Середа , 26 Вересень 2018Home » Млинівщина » Народні колективи представляли Млинівщину на фольклорному фестивалі

Народні колективи представляли Млинівщину на фольклорному фестивалі

Фольклорне свято на Дубенщині за участю млинівчан
На минулих вихідних в місті Дубенщині проходило щорічне фольклорне свято «З народної криниці». Святковий настрій гостям забезпечували виступи творчих колективів Дубенського краю та запрошені гості свята (всього 24 колективи), серед яких було два колективи комунального закладу «Млинівський центр дозвілля» Млинівської селищної ради: Народний аматорський ансамбль народної пісні (керівник – Ярослав Савонюк) та Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Передзвін» (керівник – Юрій Дейсун). Ці колективи з честю представили об’єднану громаду та підтвердили звання «Народний», повідомляє Млинівська селищна рада.

Голова атестаційної комісії, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Володимир Самчук відмітив високу майстерність та професійне виконання творів. А бурхливі оплески та вигуки «браво» дубенчан та гостей міста стали найбільш приємною оцінкою творчості наших колективів.
Фото: Інформаційний портал м.Дубно

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Народні колективи представляли Млинівщину на фольклорному фестивалі Reviewed by on . Фольклорне свято на Дубенщині за участю млинівчан На минулих вихідних в місті Дубенщині проходило щорічне фольклорне свято «З народної криниці». Святковий настр Фольклорне свято на Дубенщині за участю млинівчан На минулих вихідних в місті Дубенщині проходило щорічне фольклорне свято «З народної криниці». Святковий настр Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.