П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Народний клуб «Верес» має тренера

Народний клуб «Верес» має тренера

Офіційно позбувся приставки «в.о.» Олег Шандрук
Олег Шандрук, який дотепер виконував обов‘язки головного тренера НК «Верес», офіційно позбувся приставки «в.о.». Він від 20 вересня керуватиме командою в якості головного тренера. Про це повідомив президент НК «Верес» Олексій Хахльов:
«Жодне рішення не є самоціллю. Кожне управлінське рішення – повинне мати чітку мотивацію. Призначення на посаду головного тренера має стати додатковою мотивацією для Олега Шандрука, аби затвердитися на цій відповідальній посаді і забезпечити спортивний успіх команди».
Своїми емоціями після призначення поділився новопризначений тренер народного клубу:
«Я пишаюсь тим, що тепер є головним тренером Вересу. Я дякую за довіру президенту, керівництву клубу. Також вдячний за підтримку членам клубу і уболівальникам. Я докладу зусиль, щоб гра Вересу була цікавою і пристрасною. Ну і звісно – переможною», – сказав Олег Шандрука.

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Народний клуб «Верес» має тренера Reviewed by on . Офіційно позбувся приставки «в.о.» Олег Шандрук Олег Шандрук, який дотепер виконував обов‘язки головного тренера НК «Верес», офіційно позбувся приставки «в.о.». Офіційно позбувся приставки «в.о.» Олег Шандрук Олег Шандрук, який дотепер виконував обов‘язки головного тренера НК «Верес», офіційно позбувся приставки «в.о.». Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.