Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Не забувайте простих селян – ветеран-аграрій

Не забувайте простих селян – ветеран-аграрій

На Млинівщині відзначили своє професійне свято працівники сільського господарства
Аграрний сектор економіки в Україні іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Сьогодні, 16 листопада, Млинівщина відзначає День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.
На святкові заходи в актовий зал Млинівського державного технолого-економічного коледжу прийшли привітати людей праці голова районної ради Богдан Писак та голова райдержадміністрації Петро Рухер.

«Це свято всенародне, адже від результатів роботи всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі залежить здоров’я, добробут та достаток громадян. В усі часи саме ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом випікати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Млинівщина споконвіку славилась щирими та працьовитими людьми, які виконують високий обов’язок щодо формування продовольчого потенціалу регіону, і наші невтомні сільські трударі щоденною кропіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки району. Саме наші аграрії продуктують 5 частину сільськогосподарської продукції Рівненщини. Таким успіхам завдячуємо: ПП «Агро-Експрес-Сервіс», «СБЕ Україна Рівне», «ІДНА», ПП «Агро-Експрес-Сервіс», ПП «Деметра», ФГ «Влада». З початку цього року в аграрний комплекс залучено більше 200 мільйонів гривень, що є найкращим показником серед районів. Окремо хочу відмітити волонтерську діяльність наших аграріїв. У нелегкий для країни час, коли на Сході йде війна, ви постійно підтримуєте наших захисників. Тож відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» – цілком заслужені», – зазначив Петро Рухер.

Більше 15 нагород отримали із рук очільників аграрії району. Гарними і щирими настановами до працівників сільського господарства звернувся ветеран виробництва, колишній голова колгоспу Ростислав Радчук:
«Сьогодні мені випала можливість зі сцени привітати своїх колишніх і теперішніх колег з професійним святом. Мені 77 років, а 69 я проробив в селі. З тих пір ані разу нікуди не виїжджав, окрім армії та інституту. Я розпочинав свій шлях погоничем коней в жниварці. Багато хто з мого покоління розпочинав свій трудовий шлях так як і я, і всі вийшли в люди. З цієї сцени хочу подякувати тому часу, який нас створив і зміцнив, і тим сивочолим чоловікам, які формували основний кістяк аграрного сектору. Зараз час інший, але те що не легший – це точно. І приємно бачити, як сучасні аграрії втричі, а то і більше примножують те, що ми започаткували. До вас, молоді агропідприємці, хочу звернутись тільки з одним проханням: не забувайте тих, хто вам довірив землі – простих селян. Село – інше, але воно живе. Всього вам найкращого і високих врожаїв».

Ще довго лунали щирі вітання від творчого колективу Млинівського МДТЕК зі сцени для агропрацівників сільського господарства з нагоди їхнього професійного свята.

(290)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Не забувайте простих селян – ветеран-аграрій Reviewed by on . На Млинівщині відзначили своє професійне свято працівники сільського господарства Аграрний сектор економіки в Україні іменується базовим, що разом з іншими скла На Млинівщині відзначили своє професійне свято працівники сільського господарства Аграрний сектор економіки в Україні іменується базовим, що разом з іншими скла Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.