Неділя , 15 Грудень 2019Home » Країна » Невакциновані діти не можуть навчатись у школі

Невакциновані діти не можуть навчатись у школі

Діти Млинівщини мають бути вакциновані 
Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки – відповідне нагадування органам місцевої влади відправили Міністерство охорони здоров’я  України та Міністерство освіти і науки України.
Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»), повідомляє МОЗ.
Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.
Якщо у вашої дитини є протипоказання до щеплення, вона має одержати відповідну довідку у лікаря, коли проходить обов’язковий профілактичний огляд. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.

(51)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Невакциновані діти не можуть навчатись у школі Reviewed by on . Діти Млинівщини мають бути вакциновані  Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки - відповідне нагадування органам місцевої влади відправил Діти Млинівщини мають бути вакциновані  Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки - відповідне нагадування органам місцевої влади відправил Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.