Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Невчасно заплачений податок тягне борг

Невчасно заплачений податок тягне борг

За несплату за землю громадянам передбачена відповідальність
Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Рівненській області, фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання.
То ж якщо громадяни протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;
– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.
Разом з тим, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному ст. 129 Податкового кодексу України.

(53)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Невчасно заплачений податок тягне борг Reviewed by on . За несплату за землю громадянам передбачена відповідальність Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Рівненській області, фізичні особи (громадяни) несуть ві За несплату за землю громадянам передбачена відповідальність Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Рівненській області, фізичні особи (громадяни) несуть ві Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.