Понеділок , 21 Жовтень 2019

Home » Млинівщина » НК «Верес» впевнено здобув перемогу над Чайкою

НК «Верес» впевнено здобув перемогу над Чайкою

Верес завдяки перемогам продовжує гонку за лідерами
Завдяки двом забитим м’ячам півзахисника Юрія Соломки Верес  у Макарові і продовжує гонку за лідерами Групи «А» Другої ліги.
9 жовтня відбувся футбольний поєдинок між Чайкою (Петропавлівська Борщагівка) – та Вересом (Рівне).
У першому таймі команди створили по одному по-справжньому небезпечному моменту. Андрій Бартошук, обігравшись із партнером, пробивав низом з лінії штрафного майданчика – цей удар забрав Максим Бабійчук. А Антон Яременко в оточенні двох суперників зумів розвернутися і завдати сильного удару по воротах Чайки – господарів врятувала реакція Євгена Шкарбана.
На перерву команди могли піти за нічийного рахунку. Якби не помилка Сергія Шевчука. Гравець Чайки незграбно прийняв м’яч після розіграшу гостями штрафного удару і підіграв собі рукою.
Юрій Соломка, який у нинішньому сезоні вже став штатним пенальтистом Вересу пенальті не реалізував. Але встиг першим на добивання, коли його удар парирував Євген Шкарбан – 0:1.
Одразу після перерви рівняни мали забивати вдруге. Мар’ян Мисик знову виконав штрафний справа, а Юрій Соломка в дотик головою підрізав м’яча в дальній кут воріт Чайки – мимо.
Юрій Соломка був найактивнішим у складі команди. І в середині другого тайму саме він забив закономірний другий гол. Антон Долгий «подарував» м’яча нашому півзахиснику. І Юрій Соломка ударом практично від бокової лінії влучив у дальню дев’ятку воріт Євгена Шкарбана. 0:2 і Юрій Соломка стає претендентом на звання автора голу туру.
За такого розвитку подій гол Чайки став дещо несподіваним. Сергій Чеботаєв не встежив за Володимиром Тименком і той головою переправив у сітку воріт подачу Дарди справа – 1:2. Втім, більшого господарям Верес не дозволив.
Наступним суперником Вересу стане Нива із Вінниці. Футбольний поєдинок відбудеться у Млинові 13 жовтня о 16 год.

(16)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

НК «Верес» впевнено здобув перемогу над Чайкою Reviewed by on . Верес завдяки перемогам продовжує гонку за лідерами Завдяки двом забитим м'ячам півзахисника Юрія Соломки Верес  у Макарові і продовжує гонку за лідерами Групи Верес завдяки перемогам продовжує гонку за лідерами Завдяки двом забитим м'ячам півзахисника Юрія Соломки Верес  у Макарові і продовжує гонку за лідерами Групи Rating: 0