Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Новачки-млинівчани привезли з міжнародного турніру дві перемоги

Новачки-млинівчани привезли з міжнародного турніру дві перемоги

Млинівчани – переможці міжнародного турніру із міні-футболу
У Рівному відбувся ІІІ міжнародний турнір із міні-футболу «Спорт зближує серця» в якому змагались команди із України та Польщі.
15 вересня спортивний майданчик Рівненської гуманітарної гімназії перетворився на поле запеклої боротьби для любителів спорту двох дружніх країн – України та Республіки Польща. Цьогоріч позмагатись за кубок переможця прибули чотири дорослих та чотири дитячих команди із Рівного, Млинова, Кременця та Казімєжа Дольного – повідомили у Рівненській ОДА.
Організатором вже традиційного для Рівненщини спортивного турніру «Спорт зближує серця» є культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського за підтримки Консульства Республіки Польща у Луцьку.

«Ці змагання покликані, в першу чергу, відірвати молодь від гаджетів, привити їм любов до спорту та здорового способу життя, налагодити дружнє спілкування між представниками двох країн», – зазначає голова товариства, пан Ярослав Ковальчук
Млинівчани вперше взяли участь у турнірі і – одразу дві перемоги. Так, у дитячій групі турніру район представили школярі Ярославицької об’єднаної територіальної громади. У запеклій боротьбі вони перемогли своїх ровесників із Кременця, однак поступились дещо сильнішим суперникам із Рівного та посіли почесне третє місце у загальнокомандному заліку.

Доросла ж команда Млинівщини, не програвши жодного матчу, виборола перше місце турніру. У поєдинках вони перемагали суперників із рахунками 6:0, 7:1 та 2:1. До того ж кращим воротарем змагань визнано капітана команди Петра Рухера.
«Гадаю, такі зустрічі, такі товариські матчі – то гарний приклад співпраці та зміцнення україно-польської дружби. Приємно, що беручи участь у турнірі вперше ми вже показали такий хороший результат, – поділився враженнями після гри Петро Рухер, голова Млинівської райдержадміністрації та капітан дорослої команди. – У нас були достойні суперники, від того перемога є іще приємнішою. Та на досягнутому ми не зупинятимемось!».
За підсумками змагань команду Млинівщини, як беззаперечного лідера турніру, в середині жовтня запросили до Польщі. Там, у м. Казімєж Дольний, яке, до слова є партнером Млинівського району, відбудеться міжнародний футбольний турнір. А поки подальша «спортивна доля» млинівчан обговорюється.

(100)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Новачки-млинівчани привезли з міжнародного турніру дві перемоги Reviewed by on . Млинівчани – переможці міжнародного турніру із міні-футболу У Рівному відбувся ІІІ міжнародний турнір із міні-футболу «Спорт зближує серця» в якому змагались ко Млинівчани – переможці міжнародного турніру із міні-футболу У Рівному відбувся ІІІ міжнародний турнір із міні-футболу «Спорт зближує серця» в якому змагались ко Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.