Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » Обласна прокуратура поповнила бюджет

Обласна прокуратура поповнила бюджет

На 3,2 мільйона гривень Рівненська прокуратура виявила порушень
Прокуратурою Рівненської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідувалось слідчими слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).
Встановлено, що головний бухгалтер одного із Товариств з обмеженою відповідальністю, з метою ухилення від сплати податків, подав до органу податкової служби в області за період двох років звітність із плати за користування надрами для видобування корисних копалин із заниженням податкового зобов’язання на суму 1,8 млн. грн.
Завдяки організації належного процесуального керівництва прокуратури області у кримінальному провадженні під час досудового розслідування завдані кримінальним правопорушенням збитки в розмірі 1,8 млн. грн повністю відшкодовано до державного бюджету. Крім того, сплачено фінансові санкції в сумі 1,4 млн. грн
Ураховуючи те, що частина 4 статті 212 КК України передбачає звільнення особи, яка вчинила діяння, від кримінальної відповідальності, якщо вона сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня), судом було ухвалено рішення про звільнення вищевказаної службової особи від кримінальної відповідальності.

(45)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Обласна прокуратура поповнила бюджет Reviewed by on . На 3,2 мільйона гривень Рівненська прокуратура виявила порушень Прокуратурою Рівненської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадже На 3,2 мільйона гривень Рівненська прокуратура виявила порушень Прокуратурою Рівненської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадже Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.