Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » Обласні керманичі дбають про інтереси дітей загиблих АТОвців

Обласні керманичі дбають про інтереси дітей загиблих АТОвців

Дітям загиблих учасників АТО хочуть влаштувати відпочинок у Польщі
З відповідною пропозицією голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук звернувся до колег з Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща під час офіційної зустрічі. Представники Сеймику перебували на Рівненщині з дводенним візитом. Також обговорили напрямки майбутньої співпраці регіонів в галузях охорони здоров’я, освіти та культури.
На думку голови обласної ради, надзвичайно важливо налагодити дружбу дітей з Рівненщини з польськими однолітками.
Голова обласної ради висловив сподівання, що в наступному році діти з Рівненщини зможуть під час канікул відвідати мальовничий і цікавий регіон Вармії та Мазур, де проживає найбільша в Польщі спільнота українців. «Зараз ми хочемо, аби до вас приїхали діти тих, хто віддав своє життя за Україну, обороняючи східні кордони. У перспективі ж добре було б відродити практику, коли польські діти, які мають українське коріння приїздили до нас, а наші школярі могли пізнавати польську культуру на вашій землі», – поділився планами Олександр Данильчук.
Зі свого боку, віцемаршалек воєводства, депутат Сеймику Мирон Сич повідомив, що якраз зараз вони працюють над бюджетом наступного року, тож є можливість передбачити відповідні видатки. Зі свого боку подякував Рівненській обласній раді за багаторічну співпрацю. Зокрема, відзначив успішне співробітництво фахівців Рівненської обласної клінічної лікарні з медзакладами міста Ольштин (адміністративний центр Вармінсько-Мазурського воєводства). Уже наступного тижня планується черговий візит лікарів Рівненщини до воєводства.

 

(4)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Обласні керманичі дбають про інтереси дітей загиблих АТОвців Reviewed by on . Дітям загиблих учасників АТО хочуть влаштувати відпочинок у Польщі З відповідною пропозицією голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук звернувся до к Дітям загиблих учасників АТО хочуть влаштувати відпочинок у Польщі З відповідною пропозицією голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук звернувся до к Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.