Понеділок , 20 Січень 2020Home » Млинівщина » Обласні рятувальники навчали колег з районів

Обласні рятувальники навчали колег з районів

Млинівських рятувальників навчали порядку розгортанню поста радіаційного та хімічного спостереження
Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели функціональне навчання з питань цивільного захисту.
17 жовтня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели функціональне навчання з особовим складом ДПРЧ-6 (смт Млинів), ДПРЧ -17 (м. Острог), ДПРЧ-18 (м. Здолбунів) та ДПРП-1 (смт Демидівка) ГУ ДСНС України, які залучаються до організації та проведення робіт з дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки.
Працівники ГУ ДСНС України довели до слухачів інформацію про організацію моніторингу за радіаційною та хімічною обстановкою на території Рівненської області, а також порядок розгортання та організація роботи поста радіаційного та хімічного спостереження.
Крім того, провели практичне заняття щодо замірів концентрації небезпечної хімічної речовини в повітрі за допомогою газоаналізаторів Дозор С-М-5, що знаходяться на озброєнні в підпорядкованих підрозділах.

Підводячи підсумки навчання, заступник начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Головного управління ДСНС України полковник служби цивільного захисту Іван Жакун зазначив, що подібні навчання є дуже важливим елементом в системі професійної підготовки рятувальників, адже в умовах надзвичайної ситуації досягти позитивного результату без базових навчань та тренувань неможливо.
За матеріалами:Головне управління ДСНС у Рівненській області.

(12)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Обласні рятувальники навчали колег з районів Reviewed by on . Млинівських рятувальників навчали порядку розгортанню поста радіаційного та хімічного спостереження Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально- Млинівських рятувальників навчали порядку розгортанню поста радіаційного та хімічного спостереження Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально- Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.