Вівторок , 16 Жовтень 2018Home » Млинівщина » Область оголошує конкурс проектів для молоді

Область оголошує конкурс проектів для молоді

Громадські організації отримають гроші на проект який не перевищує 35 тисяч
Громадські організації Рівненщини запрошують до участі в конкурсі проектів для молоді. Кращі ідеї отримають бюджетні гроші на умовах співфінансування. Що б їх отримати, громадська організація повинна зробити внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 15% від загального кошторису. Загальна ж сума проекту не має перевищувати 35 тисяч гривень.
На конкурс, зокрема, можна подавати проекти, які спрямовані на національно-патріотичне виховання, підтримку молоді серед учасників АТО та переселенців, профілактику злочинності, здоровий і безпечний спосіб життя, вирішення питань зайнятості та підвищення рівня правової освіти дітей та молоді .Для участі у конкурсі ГО повинні зібрати документи, повідомляє Рівненська ОДА. Їх прийом здійснюватиме управління у справах молоді та спорту ОДА щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9.30 до 16.30 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 209, 231). Також можна надіслати документи на e-mail: sv_molod@ukr.net (з позначкою «обласний конкурс проектів»).
Телефон для довідок: 69-52-85, 26-16-94.
Кінцевий термін подачі документів – 17.00 год 30 жовтня.

(13)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Область оголошує конкурс проектів для молоді Reviewed by on . Громадські організації отримають гроші на проект який не перевищує 35 тисяч Громадські організації Рівненщини запрошують до участі в конкурсі проектів для молод Громадські організації отримають гроші на проект який не перевищує 35 тисяч Громадські організації Рівненщини запрошують до участі в конкурсі проектів для молод Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.