П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Область » Область закупила 19 сучасних кардіологічних сканерів

Область закупила 19 сучасних кардіологічних сканерів

 

 Лікарі з районів пройдуть п’ятиденне навчання
Придбання обладнання відбулося в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
«Закупівля цього обладнання дозволить покращити якість надання медичних послуг. Адже після встановлення УЗД сканерів мешканцям Рівненщини не доведеться звертатися для проходження обстеження в обласну лікарню. Це вони зможуть зробити в своєму районі чи місті», – розповідає керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.
Закуплені УЗД сканери дозволяють діагностувати не лише серцеві захворювання, але й можуть використовуватись для діагностування цілої низки інших хвороб,повідомляє Рівненська ОДА.
«Для того, аби лікарі функціональної діагностики могли в повній мірі використовувати усі можливості сканерів нами організовано спеціальне 5-ти денне навчання. В рамках якого 32 лікарі з районів області підвищать свою кваліфікацію та отримають відповідні сертифікати від компанії Philips», – резюмував Сергій Рибачок.

(27)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Область закупила 19 сучасних кардіологічних сканерів Reviewed by on . [caption id="attachment_30888" align="alignleft" width="300"]  [/caption]  Лікарі з районів пройдуть п’ятиденне навчання Придбання обладнання відбулося в рамках [caption id="attachment_30888" align="alignleft" width="300"]  [/caption]  Лікарі з районів пройдуть п’ятиденне навчання Придбання обладнання відбулося в рамках Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.