Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » Осіб з інвалідністю повністю забезпечать засобами реабілітації

Осіб з інвалідністю повністю забезпечать засобами реабілітації

Краяни з особливими потребами отримують протезно-ортопедичні вироби та спецзасоби для самообслуговування
В область надійдуть додаткові кошти на вироби для осіб та дітей з інвалідністю. Таким чином на Рівненщині повністю покриють потребу у технічних засобах реабілітації.
Це стало можливим, оскільки Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік. Таким чином він підтримав ініціативу Мінсоцполітики про додаткове забезпечення осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Раніше ці пропозиції відомства підтримала Верховна Рада України.
Загалом, з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити ще близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.
«У 2019 році, вперше за багато років, Міністерство соціальної політики України повністю забезпечить потреби людей та дітей з інвалідністю у ТЗР без будь-якої пріоритизації та вибірковості», – зазначила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.
Цьогоріч для органів соцзахисту Рівненщини вже надійшли понад 27,3 млн грн на закупівлю протезно-ортопедичних виробів для верхніх та нижніх кінцівок, спеціальних засобів для самообслуговування, догляду, пересування, переміщення, меблів та оснащення тощо.
Аби отримати технічні засоби реабілітації, необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення. Перелік основних документів, що необхідно подати: заява, паспорт, довідка МСЕК про групу інвалідності, індивідуальна програма реабілітації, копія ідентифікаційного коду.

 

(17)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Осіб з інвалідністю повністю забезпечать засобами реабілітації Reviewed by on . Краяни з особливими потребами отримують протезно-ортопедичні вироби та спецзасоби для самообслуговування В область надійдуть додаткові кошти на вироби для осіб Краяни з особливими потребами отримують протезно-ортопедичні вироби та спецзасоби для самообслуговування В область надійдуть додаткові кошти на вироби для осіб Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.