Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Перша громада в регіоні по приєднанню сіл

Перша громада в регіоні по приєднанню сіл

Вибори на Млинівщині весною, але лише в одній сільраді
Завершено перший етап приєднання громади сіл Мальоване та Долина Мальованської сільської ради Млинівського району до Млинівської об’єднаної територіальної громади. Як писав Інформаційний портал Млинова, 2 листопада остаточне рішення прийняла Млинівська селищна рада, а 6 листопада відповідне рішення ухвалила Мальованська сільська рада.
Як повідомляють у Рівненському ЦРМС, зокрема, радник з питань децентралізації Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Михайло Шелеп розповів, що тепер обласна державна адміністрація має звернутись із клопотанням до ЦВК про призначення додаткових місцевих виборів.
«Очевидно такі вибори відбудуться тільки навесні 2019 року. Саме тоді і буде завершено процедуру приєднання до ОТГ. На всіх етапах приєднання експерти ЦРМС надавали консультації місцевим радам. І приємно, що дві громади знайшли порозуміння», – відзначив він.
Нагадаємо, що це перший випадок на Рівненщині реалізації процедури приєднання до ОТГ.

(58)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Перша громада в регіоні по приєднанню сіл Reviewed by on . Вибори на Млинівщині весною, але лише в одній сільраді Завершено перший етап приєднання громади сіл Мальоване та Долина Мальованської сільської ради Млинівськог Вибори на Млинівщині весною, але лише в одній сільраді Завершено перший етап приєднання громади сіл Мальоване та Долина Мальованської сільської ради Млинівськог Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.