Перші кошти від проекту «Благодійна кава»

Кошти від придбаної кави млинівчанами та дубенчанами підуть на лікування онкохворих дітей
Благодійним фондом «Майбутнє» спільно з кав’ярнями, закладами громадського харчування та торгівлі започаткований проект «Благодійна кава» у місті Дубні та Млинові. Акція закликає придбати каву і 10% від вартості будуть передані дітям з особливими потребами. Розпочався проект  1 жовтня та триватиме до 31 грудня.
Співзасновниця Благодійного фонду «Майбутнє» Олександра Левицька поділилась з Інформаційним порталом Млинова першими фінансовими здобутками від проекту.
«За підсумками першого етапу збору коштів від проекту «Благодійна кава» в магазинах «Економ», «Gold» у Млинові та Дубні. Сьогодні на рахунок фонду «Майбутнє» я поклала загальну суму 4146 грн. 717 грн вдалось зібрати в Дубенському Економі, 924 – Млинівському Економі та магазині «Gold» – 2505грн. Ці кошти найближчим часом плануємо передати для двох онкохворих дітей в Малодорогостаївський старостинський округ. Хочу принагідно нагадати, що проект триватиме до 31 грудня, і кожна куплена кава в спеціалізованих точках – це ваша допомога хворим дітям», – зазначила Олександра Левицька.

(122)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.