П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Перспективи в дії чи на папері

Перспективи в дії чи на папері

 Новоукраїнка матиме власний дитячий садок
В Ярославицькій громаді в селі Новоукраїнка  незабаром розпочнеться будівництво дитячого садочка.  Вже виділені перші кошти для реалізації проекту.
«Гарна новина для батьків і дошкільнят Новоукраїнки. Виділені перші 500 тис. грн з обласного бюджету для початку робіт по дитсадку. Роботи розпочнуться найближчим часом. В 2019 році об’єкт потрапляє до переліку тих, які фінансуватимуться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Дякую за підтримку народному депутату України Олександр Дехтярчук та голові Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Впевнений, невдовзі матимемо ще один гарний заклад в Ярославицькій громаді!», – повідомляє у Facebook голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер.

(30)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Перспективи в дії чи на папері Reviewed by on .  Новоукраїнка матиме власний дитячий садок В Ярославицькій громаді в селі Новоукраїнка  незабаром розпочнеться будівництво дитячого садочка.  Вже виділені перші  Новоукраїнка матиме власний дитячий садок В Ярославицькій громаді в селі Новоукраїнка  незабаром розпочнеться будівництво дитячого садочка.  Вже виділені перші Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.