Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Країна » Перукарка створила салонну зачіску лише за 50 хвилин (фото)

Перукарка створила салонну зачіску лише за 50 хвилин (фото)

Учениця Млинівського відділення здобула бронзу в чемпіонаті з перукарства
Унікальний формат навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дозволяє слухачам активно долучатися до професійних заходів, ставати учасниками престижних конкурсів та фестивалів.
Відповідальною та переможною стала участь слухачки Млинівського навчального відділення РЦПТО за професією «Перукар (перукар-модельєр)» Оксани Зінкевич у ХХІІ Чемпіонаті України Спілки перукарів України (СПУ). Напередодні державної кваліфікаційної атестації, що відбудеться 9 жовтня, майбутній перукар надзвичайно порадувала свого майстра виробничого навчання Вікторію Рибальченко .
Щорічний перукарський захід відбувався у Києві 19–20 вересня в рамках Міжнародної виставки «Inter CHARM –Україна» та став наймасштабнішою подією року у вітчизняній б’юті індустрії. За кількістю учасників цього Чемпіонату вже встановлено офіційний рекорд України.
Навчальна база перукарів Млинівського навчального відділення РЦПТО нерідко перетворюється на унікальну майстерню з підготовки до участі у творчих заходах. Отож, і цього разу безробітним, направленим на навчання Млинівською районною та Дубенською міськрайонною філіями Рівненського обласного центру зайнятості, випала щаслива нагода спробувати сили у престижних змаганнях перукарів.
Загалом, від РЦПТО до Києва поїхали троє слухачів – Зінкевич Оксана, Кравчук Вікторія та Трохимюк Анжела.

«Наші слухачки взяли участь у номінації «Сучасна салонна зачіска». Робота мала вкластися у 50 хвилин. Професійне журі оцінювало результати за формою, силуетом, чистотою виконання, цілісністю і гармонійністю образу. Дівчата впевнено працювали, виклалися «на всі 100», про що свідчать чудові професійні образи», – коментує Вікторія Рибальченко.
До слова, макіяж, одяг, аксесуари моделей підбирали гуртом, із майстром. І, як результат, – старанність та наполегливість, якісна, чиста робота, максимальна відповідність вимогам конкурсу привели Оксану Зінкевич до бажаної перемоги: 3 місце та бронзова медаль.

(280)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Перукарка створила салонну зачіску лише за 50 хвилин (фото) Reviewed by on . Учениця Млинівського відділення здобула бронзу в чемпіонаті з перукарства Унікальний формат навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної с Учениця Млинівського відділення здобула бронзу в чемпіонаті з перукарства Унікальний формат навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної с Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.