Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Підприємець з Рівненщини працює лише з атовцями

Підприємець з Рівненщини працює лише з атовцями

Учасники АТО з Млинівщини працюють і навчаються новим технологіям
Головна вимога роботодавця до майбутніх верстатників – статус учасників АТО. Із таким проханням до Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернувся директор місцевого підприємства ТОВ «БІОРЕС» Вадим Олійник.
Чому саме АТОшники? Пояснив сам підприємець:
«Я сам маю 20 років стажу військової служби, я також учасник АТО, тому й підбираю команду однодумців. У однорідному колективі значно легше вирішувати питання».
Директор задоволений роботою слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Максима Ганієва та Андрія Рудика з Млинівщини. У планах – доукомплектування бригади ще 8 робітниками – демобілізованими військовими.
Як поділився завідувач Млинівського навчального відділення РЦПТО Анатолій Смалько, передісторія цього набору слухачів була такою:
«Власник фірми виграв гранд у територіальній громаді на відкриття цеху з виготовлення пелет. Це виробництво має сприяти забезпеченню тепла у школах Млинівської громади. Майбутні кваліфіковані верстатники деревообробних верстатів навчаються за індивідуальною формою на базі партнера – ТОВ «Дубава». У перспективі – відкриття власного столярного цеху».

 

(191)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Підприємець з Рівненщини працює лише з атовцями Reviewed by on . Учасники АТО з Млинівщини працюють і навчаються новим технологіям Головна вимога роботодавця до майбутніх верстатників – статус учасників АТО. Із таким прохання Учасники АТО з Млинівщини працюють і навчаються новим технологіям Головна вимога роботодавця до майбутніх верстатників – статус учасників АТО. Із таким прохання Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.