Четвер , 27 Лютий 2020Home » Млинівщина » Пільговики можу отримувати виплати без прив’язки до дати

Пільговики можу отримувати виплати без прив’язки до дати

Пільговики Рівненщини можуть переходити на готівкову форму виплат у будь-який час
З початку року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги.
У Мінсоцполітиці скасували обмеження, яке не дозволяло українцям податися за «монетизацією» після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).
«Раніше українські пільговики могли отримувати монетизовані виплати лише, якщо подали відповідну заяву до старту опалювального сезону, тобто до 15 жовтня, то відтепер вони можуть зробити це в будь-який момент», – заявила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.
Прийнята Урядом постанова сприятиме тим, хто отримує житлові субсидії, пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, суб’єктам господарювання.

(94)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Пільговики можу отримувати виплати без прив’язки до дати Reviewed by on . Пільговики Рівненщини можуть переходити на готівкову форму виплат у будь-який час З початку року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати Пільговики Рівненщини можуть переходити на готівкову форму виплат у будь-який час З початку року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.