Вівторок , 20 Серпень 2019

Home » Млинівщина » Після переможного матчу тренер заявив про відставку (фото)

Після переможного матчу тренер заявив про відставку (фото)

Другу в Млинові перемогу червоно-чорні вибороли на компенсованих хвилинах
Знову млинівський Колос 1 травня заповнили вболівальники. Це була перша гра НК «Верес» в межах Чемпіонату України з футболу Другої ліги перед глядачами, адже через поведінку фанів, минула гра Вересу відбувалася з пустими трибунами.
Суперником червоно-чорних у поєдинку стала команда з Петропавлівської Борщагівки «Чайка». З перших хвилин володарі поля зробили декілька сильних атак, проте м’яч влучав повз ворота. Від небезпечного моменту противника рівнян врятував воротар Ігор Фіяло, який перехопив, летівший у ворота, м’яч у стрибку. Перший тайм так і завершився з рахунком 0:0.

У другому таймі команди продовжили взаємоатакуючу гру. Проте основний час гри залишився без забитих голів. Ситуація змінилася на третій з шести компенсованих хвилин. Після довгої передачі через півполя Шестаков впав у боротьбі з Пономаренком, не без допомоги останнього. Пенальті чітко виконав Борис Орловський і рахунок змінився на користь Вересу – 1:0. Так і завершився матч. Ця перемога стала другою у сезоні для червоно-чорних на стадіоні в Млинові.
Результати гри прокоментував головний тренер народного клубу Олександр Шандрук:
«Ми вірили в сьогоднішню перемогу. Я хочу зараз сказати дві речі. Перше – хочу подякувати вболівальникам. Щирим вболівальникам. Бо під час сьогоднішньої гри я зрозумів, що не всі щирі вболівальники у нас є. Тому усім щирим вболівальникам я дякую за підтримку. Вони заслужили на цю перемогу».

А також головний тренер після переможного матчу заявив, що йде у відставку. Таке рішення Олександр Шандрук поки що коментувати відмовляється.
Наступна гра НК «Верес» відбудеться у Житомирі, а в Млинові матч запланували на 11 травня. Суперником рівнян під час наступної гри на Колосі стане команда «Минай» з Ужгорода.

(174)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Після переможного матчу тренер заявив про відставку (фото) Reviewed by on . Другу в Млинові перемогу червоно-чорні вибороли на компенсованих хвилинах Знову млинівський Колос 1 травня заповнили вболівальники. Це була перша гра НК «Верес» Другу в Млинові перемогу червоно-чорні вибороли на компенсованих хвилинах Знову млинівський Колос 1 травня заповнили вболівальники. Це була перша гра НК «Верес» Rating: