Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Питання існування 2 громад на Млинівщині залишається відкритим

Питання існування 2 громад на Млинівщині залишається відкритим

У райдержадміністрації відбулась оперативна нарада голів громад
У Млинівській районній державній адміністрації сьогодні, 23 січня, відбулась оперативна нарада голів громад Млинівщини. Основне питання – це спроможність та можливість приєднання Підлозцівської та Ярославицької громад.
Очільник Млинівської РДА Денис Біцюк прокоментував результати наради так:
«У Мінрегіоні є бачення, що громад має бути менше, вони мають бути спроможні. Іде заклик до укрупнення наших громад. Безпосередньо від нас в області хочуть почути наші плани: яким чином ми бачимо громади на теренах Млинівщини. Для того сьогодні зібрались на оперативну нараду з головами. Ми прийшли до того, що кожна з 5 громад має право на існування, кожна з них є спроможною і такою, що не потребує укрупнення. Тобто в разі укрупнення їхня спроможність ніяким чином не підвищиться. Ми будемо презентувати саме таке бачення. І, звісно, ми хочемо послухати, в якому напрямку держава задає ритм руху. Ми будемо дослухатися і разом з тим чути мешканців району».
У Млинівському районі на сьогодні є 5 громад і одна сільська рада. На момент завершення процесу децентралізації знову відбудуться зміни, але чи зменшиться кількість громад? На це питання отримаємо відповіді з часом. 

 

(912)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Питання існування 2 громад на Млинівщині залишається відкритим Reviewed by on . У райдержадміністрації відбулась оперативна нарада голів громад У Млинівській районній державній адміністрації сьогодні, 23 січня, відбулась оперативна нарада г У райдержадміністрації відбулась оперативна нарада голів громад У Млинівській районній державній адміністрації сьогодні, 23 січня, відбулась оперативна нарада г Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.