Четвер , 12 Грудень 2019Home » Країна » Подати заяву про шлюб можна не виходячи з дому

Подати заяву про шлюб можна не виходячи з дому

Млинівський відділ ДРАЦС повідомляє про їхні послуги
Не маєте часу для того, щоб завітати до відділу ДРАЦС для подачі заяви або не хочете чекати у черзі? Скористайтесь веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»!
Завдяки цьому сервісу кожен має можливість подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяви про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян та інші, а також задати запитання працівникам відділу державної реєстрації актів цивільного стану не виходячи з дому. Крім того, з використанням функціональних можливостей даного веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних дати та часу з вказаних вище питань. Для цього необхідно перейти за посиланням http://dracs.minjust.gov.ua та обрати необхідну вам послугу.
Звертаємо Вашу увагу, що заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
За матеріалами: Млинівський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Рівненській області

(93)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Подати заяву про шлюб можна не виходячи з дому Reviewed by on . Млинівський відділ ДРАЦС повідомляє про їхні послуги Не маєте часу для того, щоб завітати до відділу ДРАЦС для подачі заяви або не хочете чекати у черзі? Скорис Млинівський відділ ДРАЦС повідомляє про їхні послуги Не маєте часу для того, щоб завітати до відділу ДРАЦС для подачі заяви або не хочете чекати у черзі? Скорис Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.