Четвер , 27 Лютий 2020Home » Млинівщина » Поліцейські власною кров’ю рятують життя

Поліцейські власною кров’ю рятують життя

Поліцейські Рівненщини вкотре завітали до станції переливання крові
Щорічно у другу суботу вересня Україна долучається до відзначення «Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги». Напередодні, 13 вересня, до Рівненської обласної станції переливання крові прийшли і поліцейські.
Це незмінне місце, куди правоохоронці ідуть щонайменше 4 рази на рік. Усіх одночасно їх тут застати важко – кожен вибирає зручні півгодини для того, аби приїхати. Майже всіх їх на станції переливання крові добре знають: деяких в обличчя, а здебільшого – по групах крові, резус-факторах, а в разі потреби – за місцем проживання, коли час іде на хвилини для порятунку чийогось життя.

«Вперше я приїхала здавати кров, коли у аварію потрапили колеги, – розповідає підполковник Оксана Мороз, яка здає кров уже понад 10 років. – Зрозуміла, що це зовсім не страшно. Зрозуміла, що це корисно. Зрозуміла, що коли я просто здала кров, хтось отримав шанс на ще один день».

За матеріалами: відділі комунікації поліцїі Рівненської області

(81)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Поліцейські власною кров’ю рятують життя Reviewed by on . Поліцейські Рівненщини вкотре завітали до станції переливання крові Щорічно у другу суботу вересня Україна долучається до відзначення «Всесвітнього дня надання Поліцейські Рівненщини вкотре завітали до станції переливання крові Щорічно у другу суботу вересня Україна долучається до відзначення «Всесвітнього дня надання Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.