Понеділок , 6 Квітень 2020Home » Млинівщина » Політв’язень спілкувався з експедиційним загоном (фото)

Політв’язень спілкувався з експедиційним загоном (фото)

У Млинові  юні краєзнавці зустрілись з Миколою Карпюком
З ініціативи українського громадського та політичного діяча, політв’язня Миколи Карпюка відбулася зустріч із членами експедиційного загону Млинівського центру учнівської туристсько-краєзнавчої творчості, переможцями ІІІ Всеукраїнського туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

За свою роботу «Микола Карпюк – в’язень Кремля» вони отримали І місце в даному конкурсі. Зустріч пройшла в Млинівській селищній раді за участю голови Млинівської ОТГ Дмитра Левицького, голови Млинівської райдержадміністрації Дениса Біцюка, секретаря Млинівської селищної ради Олександра Міщанюка.
Микола Карпюк подякував вихованцям центру туризму за роботу та подарував власну брошуру «Початок Нового Еволюційного Циклу».

За матеріалами: Млиніська селищна рада

(49)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Політв’язень спілкувався з експедиційним загоном (фото) Reviewed by on . У Млинові  юні краєзнавці зустрілись з Миколою Карпюком З ініціативи українського громадського та політичного діяча, політв’язня Миколи Карпюка відбулася зустрі У Млинові  юні краєзнавці зустрілись з Миколою Карпюком З ініціативи українського громадського та політичного діяча, політв’язня Миколи Карпюка відбулася зустрі Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.