Неділя , 23 Лютий 2020Home » Країна » Полонені повернулися з Росії – серед них і наш земляк (фото)

Полонені повернулися з Росії – серед них і наш земляк (фото)

35 бранців ступили на українську землю та обняли своїх рідних 
Сьогодні, 7 вересня, 35 полонених українців повернулися на батьківщину з Росії. Це 24 військовополонені моряки та 11 бранців Кремля об 14 год прилетіли в Київ, аеропорт «Бориспіль».
Серед бранців, які повернулись, є наш земляк Микола Карпюк. В аеропорту його зустріли дружина, син, рідні, друзі та хлопці із Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області.
«Найперше: хочу розібратися у ситуації, яка є, бо я дуже сильно відстав. Але вже бачу що йде зміна поколінь, старших міняє покоління 80 років. Зараз старші відходять від справ, а молодь йде вперед і, звісно, – це конфлікт поколінь. А для себе я зрозумів, що я вже чимало життя прожив і хочу решту його прожити з користю для країни. Я зараз ситий, я насичений, я дихаю свіжим повітрям і атмосферою волі, незалежності. Панове, Ви не бійтеся того, що ми мало знаємо, ми приречені на багато помилок, але вчитися потрібно не соромлячись. І потрібно усвідомлювати – ті, що прийдуть за нами, вони будуть кращими ніж я і мої побратими, це будуть самодостатні люди. Вони знатимуть, що хочуть. Ви не до кінця усвідомлюєте, яка це цінність – вільні люди вільної країни. Це головне надбання, яке ми здобули на цій війні.
Серед негативних спогадів за час ув’язнення – чув, коли виводять людину і як на голову одягають кульок і скрегіт скотчу, що обмотують голову, бо вивозять на тортури. А коли привозять і в сусідній камері наручниками приковують до шхонки, ставлять на коліна, і крик мєнта: «На колени, не спать». А той бідолага стогне і проситься: «Дайте папір напишу що потрібно, дайте поспати». Оце саме страшне, я це точно ніколи не забуду. Знаєте, коли сам це переносиш – це одне, а коли чуєш – це зовсім інше», – саме такі слова Миколи Карпюка сказав журналістам, зійшовши з літака.
Після зустрічі в аеропорту із рідними і близькими бранців відправили для повного медичного обстеження у лікувальні заклади.


(256)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Полонені повернулися з Росії – серед них і наш земляк (фото) Reviewed by on . 35 бранців ступили на українську землю та обняли своїх рідних  Сьогодні, 7 вересня, 35 полонених українців повернулися на батьківщину з Росії. Це 24 військовопо 35 бранців ступили на українську землю та обняли своїх рідних  Сьогодні, 7 вересня, 35 полонених українців повернулися на батьківщину з Росії. Це 24 військовопо Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.