Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Понад 100 помешкань отримали в області учасники АТО

Понад 100 помешкань отримали в області учасники АТО

На Рівненщині учасників АТО продовжать забезпечувати житлом
Понад 100 помешкань за 5 років придбали для учасників АТО на Рівненщині. Водночас, на сьогодні в регіоні такої пільги від держави потребують ще більше 20 людей.
Як повідомив під час селектору з регіонами заступник Міністра в справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет, цього року з державного бюджету на фінансування Програми виділили 248 мільйонів гривень. Така сума вдесятеро більша від минулорічної.
Нагадаємо, за рахунок коштів держбюджету право на забезпечення житлом мають: особи з інвалідністю внаслідок війни I та II групи, внутрішньо – переміщені особи, які є учасниками бойових дій, або особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, члени сім’ї загиблого.
На сьогодні в програмі передбачена закупівля житла лише в новобудовах. Тому, аби процес пришвидшити, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль запропонував внести зміни.
«Потрібно долучити до програми вторинний ринок. Тоді учасники АТО/ООС  зможуть отримувати грошову компенсацію на житло, не чекаючи закінчення спорудження новобудов. Тим більше, вторинне житло – дешевше і має переваги уже зробленого ремонту», – сказав Віталій Коваль.
Таку ініціативу спрощення програми підтримав заступник Міністра, тому вже найближчим часом  ці та інші пропозиції від областей проговорять у відомстві.
Крім того, він нагадав про програми, які уряд започаткував для учасників АТО/ООС. Мова йде, наприклад, про пільгово-іпотечне кредитування під 3% річних і 6% першого внеску, а також програму доступного житла, в рамках якої 50 % коштів компенсує держава.

 

 

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Понад 100 помешкань отримали в області учасники АТО Reviewed by on . На Рівненщині учасників АТО продовжать забезпечувати житлом Понад 100 помешкань за 5 років придбали для учасників АТО на Рівненщині. Водночас, на сьогодні в рег На Рівненщині учасників АТО продовжать забезпечувати житлом Понад 100 помешкань за 5 років придбали для учасників АТО на Рівненщині. Водночас, на сьогодні в рег Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.