Понад 3 мільйони з держбюджету залучені цьогоріч на Млинівщину

Нардеп: Бюджет України не провальний, а в дечому кращий за нинішній
В приміщенні Млинівської райдержадміністрації 29 листопада народний депутат України Олександр Дехтярчук провів зустріч з представниками місцевих ЗМІ. Протягом прес-конференції народний обранець звернув увагу на політико-економічні зміни в країні, основні кроки діяльності нинішнього Уряду, а також торкнувся теми Томосу, майбутніх виборів та залучення фінансових інвестицій у Млинівський район. Про це та інше – детальніше у публікації Інформаційного порталу Млинова.
Олександр Дехтярчук пояснив, що в своїй діяльності досить часто для районів області залучає кошти з урядових програм, а інколи використовує свої власні гроші для благоустрою і гарних справ. Загальна сума надходжень на Млинівщину становить на сьогодні 12117,39 млн. грн. Так, в Млинівський район спрямували 260 тис.. на реконструкцію освітлення в селі Гнатівка, яка вже належить Повчанській громаді, 100 тис.яч на облаштування ігрового майданчика у Миколаївській школі.
Млинівська ОТГ: капітальний ремонт покрівлі та фасаду будівлі школи села Владиславівка – 478 тис. грн, 225 тис. грн – реконструкція вуличного освітлення вулиці Кузнєцова села Новини, придбання котла Млинівській гімназії 35 тисяч. Ярославицька громада отримала 464 тис. грн на капітальний ремонт даху в Ярославицькому НВК, 500 тис. грн – капітальний ремонт дитячого садка у селі Велика Городниця та 20 тис. грн на придбання шкільного інвентаря в навчальних закладах громади.
Підлозцівська ОТГ: реконструкція вуличного освітлення в селі Торговиця – 692 тис. грн.
Бокіймівська об’єднана громада: 500 тис. грн – на капітальний ремонт дороги села М’ятин.
«Багато хто говорить, що дорогу в М’ятині я зробив собі до дачі. То хочу сказати таким добродіям, що дорогу зробили до сільського кладовища. Бо ця дорога там була необхідна – коли йдуть дощі то, немає як довести покійника. Дорога там покладена за новою технологією – 40 сантиметровою подушкою щебеню із трьох фракцій. Я переконаний, що дорога прослужить не один рік і не одному поколінню. Надалі таке покриття плануємо використати при укладенні дороги в селі Бокійма», – сказав законотворець.
За словами народного депутата, ці кошти, що вже надійшли – не є остаточними до кінця року, бо буде ще перегляд пропозицій, які можна буде закрити фінансовим надходженням з бюджету.
Ще одним актуальним питанням, яким цікавляться мешканці району є бюджет–2019 року.
«Попри скептичні погляди деяких можновладців, цей бюджет аж нічим не поступається бюджету минулого року, а в деяких статтях є набагато кращим. Наприклад, на армію в цьому бюджеті передбачено 220 мільярдів грн (заробітна плата військовослужбовцям), 50 мільярдів грн на дороги. 413 мільярдів грн, які Україна має повернути за зовнішніми запозиченнями минулих урядів, на сьогоднішній день – це втрачені можливості. Бо ці гроші елементарно ішли не на розвиток держави, а проїдались і не спрямовувались за призначенням. І як наслідок Міжнародний валютний фонд почав диктувати складні умови наступних кредитів, – зазначив Олександр Дехтярчук. – Однією головних вимог МВФ є підняття ціни на газ для населення. Тому, якщо в передвиборчій агітації хтось гарантує після виборів знизити ціну на газ – не вірте. Всі, хто таке гарантує – вже себе показали на провідних посадах держави. За вчинки минулих управлінців ми маємо відповідати колективно, а не тикати в когось пальцем. Просте запитання до виборців нашого округу: коли ми за 27 років незалежності отримували кошти на розвиток? Я тішусь з того, що я працюю в команді людей, які дійсно хочуть змінити країну».
Обранець Верховної Ради чітко висловлював свою підтримку децентралізації на місцях. Нардеп спілкувався з Міністром освіти п. Л. Гриневич з приводу формули розподілу освітньої субвенції. Завдяки спільним зусиллям команди вдалось відстояти пропозицію розподілу міського і сільського населення. Наприклад, Млинівська громада – селище міського типу, а коефіцієнт по дітях рахувався, як міський, в тому числі на дітей в селах. За новою формулою діти чітко будуть розмежовуватись на сільське і міське населення. Також центри інклюзивної освіти, які на початку створення фінансувались з місцевого бюджету, будуть фінансуватись надалі з державного.
Своїм баченням поділився Олександр Дехтярчук щодо введення воєнного стану та томосу, про що згодом зможете прочитати на сайті Інформаційного порталу Млинова.

(84)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.