Популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді

У двох навчальних закладах Млинівської громади працював обласний мобільний консультаційний пункт соціальної роботи
Млинівська школа №3 та Довгошиївський НВК Млинівської селищної ради сьогодні, 24 жовтня приймали гостей з Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (надалі ОЦ ССС ДМ). В рамках роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» спільно з лікарем-генікологом відділення надання медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді» провели зустріч з старшокласниками навчальних закладів.

Спеціаліст ОЦ ССС ДМ Олена Нікольченко при роботі з учнями 6 класу Млинівської ЗОШ № 3 для кращого сприйняття та запам’ятовування дітьми інформації щодо здорового способу життя влаштувала вікторину, застосувала підручні засоби. Одним із таких прикладів є використання звичайнісінької канцелярської скріпки. Її школярі мали вирівняти, після чого знову повернути до звичної форми. Результат цього завдання – це приблизний досвід першого вживання алкоголю, цигарок і наркотичних засобів. Тобто, навіть одна хибна спроба не дозволить організму повернутись до ідеального здоров’я. В іншому класі з дівчатами-старшокласницями працювала лікар-гінеколог Іванна Козачок, яка з перших хвилин діалогу розповіла про особливості здоров’я дівчинки-жінки, про підліткові зміни в організмі та коректність і взаємоповагу з особами протилежної статі.

По завершенні заходу спеціаліст ОЦ ССС ДМ Олена Нікольченко зазначила:
«Ми багато років працювали на Млинівщині спільно з районним центром для сім’ї, дітей та молоді, відвідували школи і приємно бачити таку гарну оновлену Млинівську ЗОШ №3. При роботі з дітьми надзвичайно вражає обізнаність шестикласників з проблемами шкідливих звичок. Діти володіють знаннями про шкоду алкоголю, нікотину та наркотиків, їхній вплив на формування підліткового організму. Хочу сказати спасибі за гарну організацію роботи КЗ «Млинівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Млинівської селищної ради».
За співпрацю своїм колегам подякувала директор комунального закладу Тетяна Пасічник. І наголосила, що така робота є необхідною для формування у дітей і підлітків основ ведення здорового способу життя.

(119)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.