Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Послуги обробки землі оподатковуються

Послуги обробки землі оподатковуються

Майже 20% податку потрібно сплатити при наданні послуг з обробки землі
ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку, та надають послуги у вигляді обробки землі іншим особам. Якщо громадянин, який надає послуги з обробки землі, не є фізичною особою – підприємцем, він зобов’язаний подати декларацію про майновий стан і доходи та включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу.
Доходи від обробки землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором – 1,5 %.
Відповідно до п.п. 49.18.4 Податкового кодексу України, податкова декларація про майновий стан і доходи подається за календарний рік для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи, згідно з п.179.7 ст.179 ПКУ.
З травня в регіоні проводиться операція «Урожай» впродовж якої органами фіскальної служби в установленому порядку будуть проведені комплексні контрольні заходи з виплати реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві, на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо.

 

(90)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Послуги обробки землі оподатковуються Reviewed by on . Майже 20% податку потрібно сплатити при наданні послуг з обробки землі ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні те Майже 20% податку потрібно сплатити при наданні послуг з обробки землі ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні те Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.