П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Працівники поліції працюють на міні-ярмарку (фото)

Працівники поліції працюють на міні-ярмарку (фото)

На Млинівщині відбулась зустріч безробітних з інспекторами поліції
У Млинові14 травня пройшов міні-ярмарок вакансій для безробітних району.
Як повідомляє Млинівська філія Рівненського ОЦЗ під час міні-ярмарку інспектори поліції роз’яснили основні аспекти служби в нацполіції.
У ході заходу інспектори із зв’язків з громадськістю старший лейтенант поліції Іванна Бояківська та лейтенант поліції Яна Сенчук ознайомили шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами роботи, вимогами до кандидатів та запросили на службу в патрульній поліції чоловіків та жінок від 20 до 40 років, які мають повну середню загальну освіту, вільно володіють українською мовою та готові віддано служити людям. Для поліцейських патрульної служби графік роботи передбачає 3 вихідні дні в тиждень, є можливості кар’єрного зростання та розвитку, забезпечення сучасним обладнанням та формою, оздоровлення та медичне обслуговування у закладах МВС, заробітна плата від 10200 гривень в місяць. Також, для поліцейських передбачено забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу. Перед початком роботи проводиться 6-ти місячне навчання.
Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи, умов прийому, соціальних гарантій, якими забезпечуються працівники.

 

(77)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Працівники поліції працюють на міні-ярмарку (фото) Reviewed by on . На Млинівщині відбулась зустріч безробітних з інспекторами поліції У Млинові14 травня пройшов міні-ярмарок вакансій для безробітних району. Як повідомляє Млинів На Млинівщині відбулась зустріч безробітних з інспекторами поліції У Млинові14 травня пройшов міні-ярмарок вакансій для безробітних району. Як повідомляє Млинів Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.