П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Працюючі пенсіонери мають право на субсидію

Працюючі пенсіонери мають право на субсидію

Неправдива інформація про призначення субсидій
Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть, якщо вони працевлаштуються. Проте, в Мінсоцполітики рекомендують не вірити тим, хто розповсюджує таку інформацію. Адже єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.
Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.Якщо пенсіонер перестав працювати, чи вийшов на пенсію, йому потрібно протягом місяця з Декларацією звернутися в управління соцзахисту і допомогу перерахують з урахуванням лише одного доходу – пенсії.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(75)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Працюючі пенсіонери мають право на субсидію Reviewed by on . Неправдива інформація про призначення субсидій Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть, якщо вони працевлаштуються. Проте, в Мінсоцполіт Неправдива інформація про призначення субсидій Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть, якщо вони працевлаштуються. Проте, в Мінсоцполіт Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.