Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » Правом на публічну інформацію можуть скористатись краяни

Правом на публічну інформацію можуть скористатись краяни

Фіскальна служба відповідає на запити громадян
Правові засади доступу до публічної інформації встановлено Законом України від 13.01.2011 року №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон). Згідно із статтею 19 Закону запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» стало важливим кроком у сфері дотримання конституційних прав та свобод людини в Україні. Особливістю доступу до публічної інформації є набуття органами влади більшої відкритості та прозорості для громадян, що значно зменшує можливість зловживань та порушень.
Станом на 1 травня до Головного управління ДФС у Рівненській надійшли 60 документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон. За категоріями запитувачів надійшли 47 запитів від фізичних осіб та 13 від юридичних осіб. Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: діяльності суб’єктів господарювання; надання копій документів; відомостей про третіх осіб; стану надходження податків тощо.
За результатами розгляду задовільнили 59 запитів, відповідно до статті 22 Закону 2939 відмовили в задоволенні 1 запиту на інформацію.
Нагадуємо, що запит на інформацію може бути подано до ГУ ДФС у Рівненській області особисто або надіслано поштою за адресою: 33023, м. Рівне, вул. Відінська, 12, на електронну скриньку rv.zvernennya@sfs.gov.ua, по факсу (0362) 692-550 та по телефону (0362) 692-617.
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби.

(23)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Правом на публічну інформацію можуть скористатись краяни Reviewed by on . Фіскальна служба відповідає на запити громадян Правові засади доступу до публічної інформації встановлено Законом України від 13.01.2011 року №2939-VI «Про дост Фіскальна служба відповідає на запити громадян Правові засади доступу до публічної інформації встановлено Законом України від 13.01.2011 року №2939-VI «Про дост Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.