Правом на публічну інформацію можуть скористатись краяни

Фіскальна служба відповідає на запити громадян
Правові засади доступу до публічної інформації встановлено Законом України від 13.01.2011 року №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон). Згідно із статтею 19 Закону запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» стало важливим кроком у сфері дотримання конституційних прав та свобод людини в Україні. Особливістю доступу до публічної інформації є набуття органами влади більшої відкритості та прозорості для громадян, що значно зменшує можливість зловживань та порушень.
Станом на 1 травня до Головного управління ДФС у Рівненській надійшли 60 документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон. За категоріями запитувачів надійшли 47 запитів від фізичних осіб та 13 від юридичних осіб. Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: діяльності суб’єктів господарювання; надання копій документів; відомостей про третіх осіб; стану надходження податків тощо.
За результатами розгляду задовільнили 59 запитів, відповідно до статті 22 Закону 2939 відмовили в задоволенні 1 запиту на інформацію.
Нагадуємо, що запит на інформацію може бути подано до ГУ ДФС у Рівненській області особисто або надіслано поштою за адресою: 33023, м. Рівне, вул. Відінська, 12, на електронну скриньку rv.zvernennya@sfs.gov.ua, по факсу (0362) 692-550 та по телефону (0362) 692-617.
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби.

(21)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.