Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Країна » Президент підписав указ про призначення суддів

Президент підписав указ про призначення суддів

Колишній працівник Млинівської прокуратури виноситиме вироки посадовцям та правоохоронцям вищого рівня 
Президент Петро Порошенко 11 квітня підписав Указ №128/2019 «Про призначення суддів Вищого антикорупційного суду України». Серед 38 нових суддів, що приступають до виконання обов’язків є адвокат із Рівного, що розпочинав свою кар’єру на Млинівщині, повідомляє Інформаційний портал Млинова з посиланням на Адміністрацію Президента України.
Віктор Ногачевський пройшов майже піврічний відкритий конкурс, зокрема тестування, співбесіду та перевірку на доброчесність з боку міжнародних експертів та громадськості.
Віктор Ногачевський навчався у Київському університету права. Розпочинав кар’єру, як помічник Млинівського міжрайонного прокурора прокуратури Рівненської області, згодом був старшим помічником прокурора міста Рівне, а 2007 році працював прокурором відділу у прокуратурі Рівненської області. З 2009 року має право на заняття адвокатською діяльністю.
Фото з особистої сторінки у Facebook.

(511)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Президент підписав указ про призначення суддів Reviewed by on . Колишній працівник Млинівської прокуратури виноситиме вироки посадовцям та правоохоронцям вищого рівня  Президент Петро Порошенко 11 квітня підписав Указ №128/2 Колишній працівник Млинівської прокуратури виноситиме вироки посадовцям та правоохоронцям вищого рівня  Президент Петро Порошенко 11 квітня підписав Указ №128/2 Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.